| Different69 a întrebat:

De ce nu primesc mailuri? Mi-am facut un e-mail acum 2 saptamani, mi-am facut cont pe 4 site-uri si nu am primit nici un mail.

18 răspunsuri:
| DakotaRoyse a răspuns:

Poate e în folderul de spam. Poate ai scris greşit emailul când te-ai înregistrat, sau cum e la sfârşitul domeniului,.com sau.ro, poate ai greşit thinking

| Different69 explică (pentru DakotaRoyse):

Am scris totul perfect

| DakotaRoyse a răspuns (pentru Different69):

Unele site-uri nu trimit emailuri thinking Te-ai gândit la asta? laughing

| Different69 explică (pentru DakotaRoyse):

Eee oh go on nici facebook-ul sa nu trimita?

| WR104 a răspuns:

Nu-ti trimite nimeni mail daca nu vrei, trebuie sa te abonezi sau sa umbli la setarile contului de pe site-ul respectiv unde poti alege daca sa primesti sau nu mesaje prin e-mail.

| Different69 explică (pentru WR104):

Imi scria acolo " vei primi un mail pentru confirmare"

| WR104 a răspuns (pentru Different69):

Ai incercat sa iti trimiti de pe un cont de mail pe altul sa vezi daca primesti asa, poate antivirusul sa fie vinovat sau unele setari ale contului de mail recent creat.

| Different69 explică (pentru WR104):

Am incercat si imi apare asta :Sorry, we were unable to deliver your message to the following address.

| WR104 a răspuns (pentru Different69):

Se pare ca este o problema cu adresa ta de mail, incearca sa-ti faci din nou contul cu acelasi nume poate nu s-a creat sau nu a fost valid numele ori daca nu nu ai decat sa-ti faci alt cont de mail.
Numai bine!

| deeadeea111 a răspuns:

Eu te-as sfatui sa-ti faci alt mail ca si eu am patit la fel

| motan444 a răspuns:

Uite aici cum se face corect tu ai uitat sa pui la tara ro si ai last uk sau ceva de genul http://www.youtube.com/watch?v=C2XMWb09Z94

| PuTTy a răspuns:

şi eu am aceaşi problemă dar nuştiu de ce, şi am id'u foarte vechi şi nu primesc nimic straight face

| KidDDDDDDD a răspuns:

Uita-te la Firewall s-ar putea că tu ai interzis conecţiunea de la Email, şi aşa nu primeşti nici-un Mail.

Crăciun fericit!

| Roxy_Roxana_1998_KYYo a răspuns:

Eu am doua mailuri. Unul mai vechi pe care il am de la 6 ani si altul pe care il am de la vreo 10 ani. Cel vechi merge bine, dar cel nou nu primeste mailurile de la unele jocuri. Primeste de la facebook si de la vreo 2 jocuri. Nu cred ca e vina jocurilor deoarece pe mailul vechi imi merg. O.o Ma poate ajuta cineva? Dar fara video pe youtube sau in alta parte deoarece calculatorul meu idiot nu ma lasa sa le vad. laughing

| Different69 explică (pentru Roxy_Roxana_1998_KYYo):

Eu am gasit care era problema laughing cand mi-am facut e-mailul l-am facut @yahoo.ro si nu am bagat de seama big grin si cand imi faceam conturi puneam @yahoo.com

| Prisaca_Petru_Sorin_1982 a răspuns:

Am facut un e-mail la cineva, dar imi cere si o parola, cum fac?

| Anton_Bacaoanu_1956 a răspuns:

De ce nu primesc mailurile

| Bradac_Ion_1969 a răspuns:

Nu primesc meiluri pe calculator nu se incarca, doar pe telefon