| ascovit a întrebat:

De ce pe internet imi merge doar Facebook-ul? Cand incerc sa intru pe oricare alta pagina, imi apare: "This webpage is not available". Ce pot face?

5 răspunsuri:
| TeckTonik997 a răspuns:

Pe telefon sau PC? Am vazut acele reclame la tot felul de oferte/promotii ale companiilor de telefonie care iti dau acces nelimitat la facebook si altceva nu iti merge...

| MidnightMemoriesMM a răspuns:

E posibil ca acele site-uri sa fie blocate. Nu stiu cum poti rezolva asta :/

| Denniis a răspuns:

Atunci paginile acelea nu merg sau telefonul tau nu e compatibil cu cu acele pagini