| Agapia_Comuna_1960 a întrebat:

De ce postarile mele apar vizibile doar pentru anumiti prieteni de pe Facebook? La confidentialitate am sa fie vizibil pentru toata lumea. unii vad insa iar altii nu

3 răspunsuri:
| CuriousStuff a răspuns:

Facebook are anumite filtre care nu lasa toate postarile sa ajunga la toti prietenii/followers. E o prostie si multi artisti si persoane celebre "au de suferit" de pe urma asta, dar asa functioneaza facebookul.

| Mimo2 a răspuns:

E un fel de "restrictie"
Daca nu ai interactionat cu persoanele respective nu prea le apar postarile
Iar daca de exemplu o unei persone ii apare o postare de a ta si iti da like, personei respective ii va aparea fiecare poza pe care o postezi! (Cel putin asa e la mine )
Deci degeaba ai 5000 de prieteni daca postarile le apar doar la 100-200 persoane!
Funda?

| alinaneacsu01 a răspuns:

Cauta la prieteni restrictionati, poate din greseala ai adaugat pe cineva si nu iti poate vedea postarile.