| mmirree a întrebat:

De ce trebuie instalat Adobe Flash Player? si cum? dau funda

Răspuns Câştigător
| Alecs95gamer a răspuns:

Pentru ca nu-ti va merge videourile de pe net pur si simplu nu pornesc fara flash player, cat despre downloadat sa inventat google scrie "download Adobe flash player" simplu

1 răspuns:
| GeosBIOS a răspuns:

Nu esti obligat sa-l instalezi daca nu esti interesat sa vizualizezi clipuri sau filme pe net, in format.swf.

In firefox exista o extensie, MediaPLayerConnectivity, care iti permite sa alegi player-ul favorit (vlc, mplayer), pentru diferite tipuri de extensii media intalnite pe web, ceea ce iti permite sa inlocuiesti Adobe Flash Player-ul