| LisaJulie a întrebat:

De ceva timp am descarcat un program numit FreeTube pentru a viziona videoclipuri de pe YouTube cu restricție de varsta! Nu de alta dar chiar nu voiam sa îmi pozez buletinul sau permisul de conducere și sa îl arat deoarece mie nu mi se pare safe! Cine mai are descarcat acest program îmi poate spune și cât de bine merge sau dacă exista un program mai bun? PS acum YouTube-ul s-a stricat rău de tot după părerea mea! Numai reclame peste reclame, a banat comentariile la videoclipurile pentru copii și o grămadă de videoclipuri sunt restricționate care după părerea mea nu au violență!

3 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Aceasta este aplicatia? https://play.google.com/store/apps/details?id=com.freetube.live&hl=en_US
are comentarii ca nasoale dar sunt la partea de functii care nu merg corect, majoritatea sunt din 2023 deci este posibil sa fi imbunatatit serviciile oferite

am gasit si un site care are acelasi nume la aplicatia lor https://freetubeapp.io
rezultaul scanarilor releva ca nu are continut malware

nu cunosc aplicatii terte care sa faca acest lucru cautat de tine, pentru ca nu folosesc

| Hyperion7 a răspuns:

Poți încerca newpipe

| missunderstoodx a răspuns:

Buna iti recomand daca ai nevoie sa te uiti la lucruri de genul sa modifici linkul din bara de search si sa scrii in loc de "youtube.com" "yewtu.be" si restul linkului il lasi la fel si o sa poti viziona fara probleme