| MZc a întrebat:

De ceva timp am probleme cu laptopul.Am un laptop Asus modelul f552c si de la un timp se inchide singur cand il apucam de ecran si acum recent s-a inchis si nu se mai deschidea.L-am lasat o ora cu bateria scoasa si acum porneste doar introul acela cu "Asus" apoi se inchide iar.La baterie sau incarcator stiu sigur ca nu este problema. Aveti vreo idee unde ar fi problema? Mentionez ca il am de vreo 3, 4 ani si nu a fost curatat niciodata de praf.

1 răspuns:
| Flori_Florin_1997 a răspuns:

Cred ca asta este problema! te sfatuiesc sa-l cureti (daca stii, daca nu du-l cuiva care stie). si e posibil sa-ti fie "dus" hard-ul!