| WikdGamer a întrebat:

De ceva timp tot incerc sa-mi conectez PS3-ul la monitorul de la PC... E un LCD Samsung SyncMaster 720n...Asta inseamna ca are doar iesire VGA. Dupa ce-am aflat ca o conexiune HDMI - VGA nu este posibila m-am pus pe ganduri si mi-a venit o idee traznita: unitatea are iesire DVI. M-am gandit sa cumpar un cablu HDMI - DVI si sa conectez PS3 la unitate.Cand unitatea nu este in functiune aprind PS3-ul cu speranta ca o sa functioneze.Stiu, e o idee cam traznita dar cred ca e posibil sa functioneze. Voi ce credeti?

1 răspuns:
| Arthur a răspuns:

Ai aici : http://www.shopmania.ro/magazin~cauta-adaptor-hdmi-vga.html
Nu trebuie să te complici aiurea.