| Dragos636 a întrebat:

De curand am aflat de Deep web ( partea intunecata a internetului). Ce imi puteti spune despre aceasta parte a internetului pe care nici macar nu am curaj sa o explorez.

Răspuns Câştigător
| Soowhaat01 a răspuns:

Bună!
Acum câteva zile am aflat şi eu. Mi-a povestit un prieten.
Sunt site-uri, unde unii oameni fac chestii live ( gen iau minorele de pe stradă şi le bagă în faţa camerei live, dar trebuie să plăteşti ca să vezi, iar acolo orice zic oamenii să le facă, aia le fac; adică dau mesaje diferiţi oameni şi le dau diferite acţiuni care vor ei să le vadă practicându-le pe fata respectivă ).
Este un site pe care trebuie să-l descarci, iar acolo ai diferite manuale ( cum să ucizi un om, cum să atragi o fată în pat etc. )
Sunt foarte multe de zis...dar oamenii care fac chestiile ăstea le lipsesc neuronii pentru că practic ei cu uciderea oamenilor se hrănesc.

4 răspunsuri:
| Radu284 a răspuns:

Daca nu ai curajul sa o explorezi, atunci de ce te intereseaza?

In principiu, se acceseaza cu Tor. Gasesti de toate, dar in principal chestii fie ilegale, fie imorale, fie foarte controversiale.

Gasesti child p0rn, siteuri de hacking/craking, magazine online de unde poti cumpara droguri, arme, etc., forumuri cu comunitati care mai decare mai interesante, s.a.m.d.

Cauta pe goagal: the hidden wiki

| Satango a răspuns:

Că e întunecată.

| UzOm a răspuns:

Frate nici să nu intri. Mai bine să nu vezi.