| WeAreYoung a întrebat:

De curand am facut un video in Movie Maker si am incercat sa il pun pe youtube, insa mi a spus ca nu se accepta fisierele mswmm si ca trebuie sa ii modific formatul, insa nu stiu cum. Ma puteti >ajuta

2 răspunsuri:
| horia2012 a răspuns:

Trebuie sa-l salvezi ca film, nu ca proiect. Te duci in meniu la File-Save movie file-My computer-next-(ii dai un nume, alegi unde vrei sa-l salvezi-next
si alegi ori "best quality for may computer", ori 'other settings' si alegi
"high quality movie-NTSC"-next

| stefanvladvlad a răspuns:

E simplu...inregistrezi inregistrarea.
Eu asa fac...cand filmes gta san andreas e prea mare si inregistrez inregistrarea
P.S. Foloseste bandicam pentru asta