| IzabelaRoxii a întrebat:

De curand mi-am facut un cont de wattpad,dar problema este ca nu pot pune o poveste.
Am dat pe Create si imi zice ca nu am nicio poveste,dau sa scriu dar imi apare ca mi s-a trimis un mesaj de confirmare la adresa de e-mail,dar nu este nimic si tot nu oit scrie in continuare imi arata ca mi s-a trimis acel mesaj, iar cand ies si intru ia pe create si apas sa creez o poveste la fel.
Nu stiu ce sa fac!
Dau funda pentru cel mai bun raspuns care sa fie explicat pas cu pas!

1 răspuns:
| cotinel a răspuns:

Buna,
Primul lucru care al trebui sa faci ar fi sa te uiti in mesajele gen Spam.,
Daca nu este acolo verifica daca ai introdus corect e-mailu-l pe site attunci cand te-ai inregistrat pentru mai multe informatii as avea nevoie sa imi spui ce tip de E-mail folosesti.
Sper sa nu fie nevoie de mai multe informatii.