| Lorenuta2000 a întrebat:

De curand mi-am instalat viber. Am observat ca la unele seturi de etichete care pot fi descarcate scrie ca sunt gratuite. Chiar sunt sau ma voi trezi cu cost suplimentar cand vine factura? Apropo am auzit ca dupa un an trebuie sa platesti la viber. E adevărat?

1 răspuns:
| SweetChild1 a răspuns:

Sunt gratuite. Am și eu viber de mult timp și nu îți cere niciun cost, desigur doar dacă le alegi pe cele gratuite. Și după un an îți ia din încărcarea telefonului. Dacă îți încarci, de exemplu cu 5 sau 6 euro, ei îți vor lua doar 0, 99 euro...destul de puțin. Nu trebuie tu să te duci să plătești ceva, că totul se face automat pe telefon.