| MariusDeejay a întrebat:

De curiozitate sia cumparat cineva Samsung galaxy s 5? as vrea sa stiu daca sunteti multumit de el?

4 răspunsuri:
| stlucian a răspuns:

Nu am achizitionat inca acest device pentru ca sunt multumit deocamdata de S4. Dupa cum fac "reclama"/prezentare pare a fi super dar asa cum am zis nu ma arunc deocamdata sa-l achizitionez! Poate sunt depasit dar nu sunt sigur si asa cum ai precizat astept sa-l cumpere altiibig grin

| stlucian a răspuns:

P.S. poate LG m8winking

| blaablaablaaa a răspuns:

Este Samsung frate, toti prostii isi i-au acel telefon din vorba in vorba ca vai e Samsung, dar habar nu au cat de proasta e firma.
Mai bine i-ati frate Sony Xperia z2, pisa in cur s5.

| Stunt3rIT a răspuns:

Da,este un smarthphone foarte bun! Este compatabil adica merge la toate aplicatiile si jocuri.Din cate am auzit eu.