| CARMENCITA a întrebat:

De doua zile nu ma pot loga pe yahoo mail.Cand dau pe mail apare un mesaj conection closed by remote server, address...is unavailable.The repuested URL could not be retrieved error zero Sized Reply. Spuid did not receive any data for this repuest your cache administrator is webmaster...". Ce sa fac? Daca sun la Vodafone sun degeaba cred desi banui ca de la ei e.Cum remediez situatia ca nu pot sa-mi citesc email-urile? Uneori scrie Server hungup.

1 răspuns:
| SellyLoveGomez a răspuns:

Nu te poti oga pentru ca ai bocat ai scris idu sau paroa gresit si l-ai blocat
trebuie sa astepti mult sa se refaca si mie misa intamplat!