| Chivoiu_Emanuel_1993 a întrebat:

De e e bine sa faci updare la Android la 5.0 Eu nu prea sunt in tema si sunt curios sa aflu la ce ajuta.

Răspuns Câştigător
| HuShEr a răspuns:

Lolipop oficial e plin de bug-uri chiar daca are mai multe chestii. dar daca vrei un android bug free incearca cyanogenmod

3 răspunsuri:
| ﱞﱞﱞ a răspuns:

Lolipop ofera mai multe features si, parerea mea, arata mai smooth. Totusi e plin de bug-uri, ex: Samsung galaxy s4 active~ daca incerci sa muti un item de pe desktop iti da crash la launcher

| IamPharell a răspuns:

Pe toate telefoanele de la S4 in jos nu prea e ok lollipopil manaca multi rami. Telefonul o sa se miste mai greu. Dar este mai "features" cum zice baka. E ok. Design nou si alte chestii tari.

| Stephan142 a răspuns:

Personal...nu pot spune ca imi place...am un s4 black edition si am facut acest update...de atunci imi sacadeaza destul de des si imi consuma foarte multa baterie...cel putin ecranul... care a ajuns sa imi consume si 80%...cel mai mult mi-a consumat 104%. Adica in 5 minute mi se descarca mai bine de 5%.Si mentionez ca nu am folosit telefonul tot timpul si nici macar la luminozitate maxima.In concluzie imi placea mai mult kitkat-ul.