| Radeas1 a întrebat:

De fiecare data cand aprind calculatorul apare ceva gen :Wizard Found New Hardware.
Dar nu stiu de ce face chestia asta si cum sa o repar ca ma oftica. Stie cineva?

4 răspunsuri:
| florin1979 a răspuns:

Da-i pace ca instaleaza niste drivere. daca le instaleaza corect si nu inchizi tu aia, la urmatoarea pornire a pc-ului nu va mai aparea.

| dolyan a răspuns:

Contacteaza-ma pe privat si te ajut cu orice ai nevoie la pc. GRATIS

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai ceva instalat si nu ai mai folosit, a ramas in calculator, poti descarca programul asta sa-ti stearga definitiv programul acela care porneste odata cu windows http://romania-inedit.3xforum.ro/......l_updated/

| cristy1993 a răspuns:

Se instaleaza niste drivere! Asa ca nu le stergewinking