| florin96ak47 a întrebat:

De fiecare data cand aprind calculatorul imi apare pe ecran "no signal detected". Problema a aparut astazi cand am vrut sa pun monitorul pe o alta unitate, iar apoi a aparut problema si cand am conectat monitorul la prima unitate. Avand in vedere ca nu vad nimic pe monitor nu pot umbla in setari, BIOS sau altele... Care credeti ca e problema? Cum as putea sa o rezolv?

Răspuns Câştigător
| SkrillexForever a răspuns:

Cablul acela vine băgat în placa video ( jos la unitate ) și în monitor. Încearcă și spune-mi dacă mere (sunt 2 chestii cu mufa vga la unitate Încearcă le pe ambele)

| florin96ak47 explică (pentru SkrillexForever):

Merge, era nevoie doar sa schimb mufa vga in celalalt slot, mersi mult big grin

2 răspunsuri:
| Sarcopt a răspuns:

Încearcă alt cablu VGA sau verifică dacă nu sunt slăbite