| Luca_Alex_1999 a întrebat:

De ieri nu imi merge skype-ul! Nu pot sa ma conectez nici cum! Imi tot spune: skype nu a putut sa se conecteze! Va rog sa ma ajutati

2 răspunsuri:
| itsoft a răspuns:

Pai de instalat l-ai instalat fara sa ai deschis browserele
daca da nu ai facut bine stergel, si reinstaleazal din nou fara ca browserele tale de net sa nu fie deschise. il lasi sa se finalizeze definitiv si la urma folosesti browserele

| TheSeventhSin a răspuns:

Salut,am si eu problema aceasta si nu stiu cum sa o rezolv, ai putut sa rezolvi plizzz mesaj