| Roxxetteeeeeeeeeee a întrebat:

De imi apar pozele asa? http://imageshack.us/photo/my-images/577/zp1p.jpg/
daca le deschid le pot vizualiza

3 răspunsuri:
| Roxxetteeeeeeeeeee explică:

Am dezinstalat Picasa si am selectat sa se deschida cu Windows Photo Viewer si degeaba acum arata un text cand deschid o poza, am instalat picasa iar si tot ca in poza de sus apare sad

| taken a răspuns:

Probabil ai instalat Picasa.

| mpicbu a răspuns:

Click dreapta pe una din poze.O sa ai acolo undeva "Opens with" apasa change si din lista ce iti v-a aparea alege windows photo viewer si bifeaza in aceeasi fereastra jos optiunea "Always use the selected program to open the cand of file" dupa care da ok.