| GulDan a întrebat:

De la cine invat si eu photoshop? stiu lucruriile de baza dar vreau sa invat ceva mai avansat si tutorialele de pe youtube nu ma ajuta sad.

4 răspunsuri:
| RazvyP a răspuns:

Pai. pentru efecte, poti cauta pe deviantart psd-uri.
Cu guma poti sterge fundalurile. sunt mai multe forme.
Nu stiu cum sa iti explic. ar trebui sa iti arat. Eu iti zic sa mai cauti pe youtube pana cand gasesti ceva care sa te ajute.

| Apetrei_Bogdan_1995 a răspuns:

Nu vad de ce nu te ajuta.In conditile in care sti engleza poti invata tot ce ai nevoie dar dureaza ceva.Tu de unde crezi ca invata lumea, se uita la tutoriale sau citesc pe site-uri specializate.Nu exista cursuri din cate stiu eu.

| AlinSUNT a răspuns:

De obicei e mai bine sa inveti singur... Eu asa m-am invatat sa lucrez pe photoshop.

| mary1990 a răspuns:

Este un tip, din păcate pe youtube, dar iti zic că el explica ca la carte fiecare chestie împarte, asa nu stiu oameni care ar STI, eu nu le prea am cu Photoshopul, tot ce mai stiu si eu este la el :https://m.youtube.com/channel/UC0GLXFAlr9aFT39RV3jH8Iw