| xjustfearless a întrebat:

De la un timp, cand deschid pc-ul, mi se blocheaza mouse-ul, adica sta 3 minute si se blocheaza...trbe` sa-i dau restart si cand il pornesc uneori imi zice sa astept 28 de secunde, apoi se porneste normal... dar uneori mi se face negru si nu se porneste, si din nou trebuie sa ii dau restart. ce are si cum pot rezolva asta?

2 răspunsuri:
| Laura a răspuns:

Incearca doar sa reconectezi mouse`ul. (scoti firul si il bagi inapoi, nu gasesc cuvantul potrivitlaughing)

| madalinutza a răspuns:

Bunahappy
si eu am mai patit asa
cred ca bila din mouse este de vinabig grin
intoarce mouse-ul si desfa-l
acolo trebuie sa fie bila aceea
scoate-o sterge-o putin si pune-o inapoi
si incearca
poate mergehappy
eu asa am facuthee hee
daca nu merge iti recomand sa iti cumperi un mouse nou