| gabriella_1970 a întrebat:

De la un timp tastatura mea are o problemă. Atunci când apăs litera "c" mi se apasă automat si "x". Aveţi idee cum aş putea rezolva?

Răspuns Câştigător
| Frumusete a răspuns:

S-a strans mizerie sub ea. O poti desface si curata cu spirt sau ceva alcool, asta daca nu e vorba de un laptop. Ai grija unde vine pus fiecare cablu si tasta, pentru ca tot tu va trebui sa o asamblezi ulterior.

3 răspunsuri:
| gabriella_1970 explică:

Asta fac acumbig grin

| TPMTotiPentruMine a răspuns:

Apesi c si dupa aia stergi x`ullaughing

glumeambig grin

| 19gl a răspuns:

Cred ca ar trebuie sa o desfaci si sa o stergi cu cu carpa uscata!