| anonim_4396 a întrebat:

De la un timp unitatea scoate un tiuit, ma puteti ajuta sa rezolv problema?

2 răspunsuri:
| Smackdown a răspuns:

Stiu si eu...asa imi facea si mie unitatea cea veche.Acela este de la buzzer-ul placii de baza. Din cauza asta mi se inchidea calculatorul fara sa ii fi dat shut down. Daca te duci la service nu o sa-ti faca nimic, decat o sa ii deconecteze sunetul, ceea ce inseamna ca tot bipaie, dar fara sa auzim. O placa de baza noua(sau reparatii serioase la buzzer) va opri tiuitul.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce tiuit? id-ul meu este bondar. mircea

www.mirceabondar.com