| florin96ak47 a întrebat:

De o vreme grafica de pe calculatorul meu nu e la fel de clara, parca pixelii sunt mai putin sharp (ascutiti). La fel se vedea si cand ieseam din GTA IV, care afecteaza performantele placii video si a procesorului, dar nu am jucat recent GTA IV sau alte jocuri care sa dauneze PC-ului. Am calculatorul de 2 luni, cu placa video NVidia GTX 750 ti si procesor i3 3.6 GHz. Care poate fi problema? Poate fi si de la monitor? Ofer funda!

Răspuns Câştigător
| CaineleFelinar a răspuns:

Am avut si eu aceeasi problema. La mine a fost de la monitor. Uita-te sa vezi daca mufele monitorului sunt bine introduse, iar daca e totul in regula cred ca ar trebui sa schimbi monitorul. Eu asa am facut si nu mai am probleme. Bafta.

| florin96ak47 explică (pentru CaineleFelinar):

Cel mai probabil e de la monitor.

1 răspuns: