| Ionut7743 a întrebat:

De odată a început sa îmi apară reclame pe telefon. Și când am zis pe telefon mă refer pe ecranul telefonului. În home screen ori îmi apar reclame mici ori reclame pe tot ecranul. De ce? Și Cum pot rezolva? Am un Samsung galaxy a5

Răspuns Câştigător
| iDarkness a răspuns:

Dezinstalează ultima aplicatie instalata, ai luat o aplicatie/un joc care abuzează de reclame. Daca nici prin stergrrea sa nu rezolvi, atunci resetează telefonul.
T/C.

| Ionut7743 explică (pentru iDarkness):

Mersi. Asta era problema. Dar aplicația o avea instalata de vreo 2 săptămâni dar nu intrasem în ea. Și o deschisasem în dimineața respectiva și după aveam reclamele. Am șters-o și acum e ok. Aplicația se numește : "Premium Wallpaper HD". Ca sa știți sa nu o instalați.

4 răspunsuri:
| iDarkness a răspuns:

Ma bucur ca te-am ajutat. :*

| eusebiu27 a răspuns:

Posibil sa fi luat vreun virus iti propun sa resetezi telefonul ca asa am facut si eu aceeasi problema am avut

| Questioner54 a răspuns:

Dacă ai launcher dezinstalează