| ZaharAmar a întrebat:

De pe ce site-uri pot sa-mi descarc muzica direct de pe telefon, adica sa nu mai intru si pe calculator?

Răspuns Câştigător
| ionutz24_2810 a răspuns:

Ce telefon ai? daca e mai vechi iei de pe cucurigu. daca emai nou poti descarca de pe youtube:copiezi linkul la melodie si intri pe youtube mp3converter lipesti akolo.linku si download... spor la down

7 răspunsuri:
| ρυƒυℓєтє a răspuns:

Cucurigu.ro. funda?happy

| bobik91 a răspuns:

Cucurigu.ro si mobile9.com gasesti.
si in special pe http://tonuri-apel.com

| Rapperu_Yoo_1996 a răspuns:

Http://nouamuzica.biz se adauga muzica noua in fiecare zi plus ca puteti face cereri melodii contactand admii ce se ocupa de adaugat muzica

| alex99dragan a răspuns:

Www.wapdam.com si nu numai muzica, jocuri, filme

| KaterinaBlack a răspuns:

Daca ai Android : Simple MP3 Downloader - il gasesti in Magazin Playwinking