| JusTPauL a întrebat:

De unde as putea sa-mi comand un TV pana in 1800 lei?
As vrea sa fie pana in 100cm si UHD.
Daca se poate si Wireless cu programe gen Youtube sau Facebook.

8 răspunsuri:
| CPAElites a răspuns:

Ce faci cu UHD?
In Romania dabia exista cateva canale care transmit HD!

| JusTPauL explică (pentru CPAElites):

Degeaba vorbim ca e mare diferenta intre fullhd si uhd.

| Țoglă a răspuns:

Emag. Poți merge și până la Selgros sau Auchan, că au prețuri bune.

| Claudiu1905 a răspuns:

Nu ai nevoie de UHD pana in 100cm, chiar si FHD e mult dar aici n-ai ce sa faci pentru ca HD nu gasesti

| Claudiu1905 a răspuns:

Ar trebui sa mergi intr-un magazin de incredere, adica mare, si sa cumperi pe vazute si pe incercate. Acum preturile din magazin sunt la fel ca cele de pe internet si n-ai motiv sa risti. Pe site.uri nu se face aprovizionarea pana nu se vinde si ultimul harb, care n-ar trebui sa se vanda, pentru ca distribuitorul da 2-3 aparate gratis tocmai pentru ca unele pot avea defectiuni. Si uite asa mai ciupesc si ei un ban

| JusTPauL explică (pentru mihaituneup):

La asta m-am uiat si eu si pare cel mai ok, la banii astia.