| laprilaur a întrebat:

De unde descarc Minecraft 1.6?

10 răspunsuri:
| Teils a răspuns:

Salut!
Intri pe acest link: http://www.gamefiles.de/......aftsp_exe, downloadezi jocul, după care intri in MinecraftSP.exe şi bifezi "Force Update". Ar trebui să meargă.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca site-ul www.Kiss-Zone.net

Răspuns utilizator avertizat
| smokeman11 a răspuns:

Http://www.dropbox.com/s/pdz2ttw9afuad90/Minecraft1.6.1-Wazez.zip. Dupa ce il descarcati si il dezarhivati inlocuiti. minecraft-ul vechi din %appdata% cu. minecraft-ul nou

| HaiLatra a răspuns:

Intra pe www.minecraft.ro acolo vor fi multe versiuni de minecraft. BAFTA! funda?!