| David5000 a întrebat:

De unde iau masca emotiei (metin2ro)? o cumpar cu bani reali?:-sau cu yang?

6 răspunsuri:
| Thunderstruck a răspuns:

Neaparat cu bani reali...sad

| EmyEmyy a răspuns:

O cumperi cu bani reali dar la nunti o poti avea gratis doar in timpul nuntii apoi dispare.

| denis487 a răspuns:

Cu bani reali din item shop. Acolo gasesti parca de 15 zile si 30 de zile. Funda? Se cumpara cu md.

| Shoarece a răspuns:

O cumperi cu bani reali de la moneda din josul ecranului care se roteste. Trebuie sa donezi (sa cumperi monede de dragon) cu euro prin paysafecard, prin SMS, prin transfer bancar. Poti face asta dand click sus pe "obtine monede dragon" si iti alegi metoda de plata si suma.

| HackYangMetin2Ro a răspuns:

Da masca emotiei se ia cu bani reali. Dar poti face Yang cu acest ''hack online'' http://hackmetin2roitm.yolasite.com/!
Este cea mai simpla metoda de a face '' Yang, Monede Dragon, Scoici si Pergamente Binecuvantate''!
Enjoy! :)