| anooonyyym a întrebat:

De unde pot cumpara o placa de baza pentru Lg Optimus Black P970? sa nu fie la mana a 2 a? Dau funda celui care imi da si un link bun sau celui care imi da cele mai multe linkuri bune big grin

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| pendea a răspuns:

Intri pe okazii si cauti acolo daca nu iti plac preturile poti cauta pe google si iti dau foarte multe rezultate

| anooonyyym explică (pentru pendea):

Eu vreau doar PLACA DE BAZA pentru LG optimus black p970....pe okazii n-am gasit si nici pe google