| anyann a întrebat:

De unde pot descarca BitDefender in varianta FULL si sa fie gratuit? Am intelesc ca este cel mai bun, ce parere aveti?(spuneti-mi din experienta)Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Da.Scaneaza automat, nu consuma multe resurse.Isi face treaba din umbra.Si o face bine.

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

De aici il am si eu de cateva luni.
Sursa:http://www.bitdefender.ro/solutions/free.html

| anyann explică (pentru darrio2007):

Multumesc.Functioneaza bine?

| anyann explică (pentru darrio2007):

Am primit si pareri pro si pareri contra.Mi-ati dat un link, daca il descarc de acolo va fi nevoie sa platesc vreo suma?

| darrio2007 a răspuns (pentru anyann):

Nu platesti nimic.Cine spune ca Bitdefender consuma multe resurse se inseala.Sa stii ca nu recomand decat ceea ce este bun.Cel putin asta e parerea mea. Daca vrei, mai asteapta si alte pareri.O seara buna!

| darrio2007 a răspuns (pentru anyann):

Da.Scaneaza automat, nu consuma multe resurse.Isi face treaba din umbra.Si o face bine.

Răspuns utilizator avertizat