| alexboy a întrebat:

De unde pot lua un tutorial cum se instaleaza windows 7?

Răspuns Câştigător
| ◕matza◕ a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=_n_RuhbihQA

...etc mai gasestipe youtube;)) catee vrei;))

4 răspunsuri:
| andreyusnice a răspuns:

Te ajut tot eu.Este foarte usor. Pui intrebarea pe search la Google. Dar este foarte usor.Eu am 12 ani(dar ma pricep foarte bine la calculatoare). Trebuie sa Bootezi un DVD iar dupa aceea sa transferi Windows 7 pe acel DVD. Dupa aceea aprinzi calculatorul si bagi repede DVD-ul. O sa iti arate o chestie care te intreaba daca vrei sa bootezi dvd si daca da sa apesi pe orice tasta. Apesi pe orice tasta si instalarea incepe.Selectezi Drive-ul in care vrei sa instalezi Windows 7( instaleaza-l in C)si dupa aia o sa dai mai multe next-uri cu niste informatii minore(nu mai stiu pas cu pas)iar dupa aceea astepti sa se instaleze.Bafta!

| diabolik9552 a răspuns:

Este foarte simplu, nu ai nevoie de tutorial. Daca sti putina engleza ti se va parea o joaca.