| 2001199577473 a întrebat:

De unde pot sa imi iau accesorii pentru Samsung Galaxy S3 mini convenabile la pret si dragute?

1 răspuns:
| DeyCj a răspuns:

De la orice magazin de telefoane mobile sau poți încerca și on line, dar ia în calcul că livrarea produselor implică costuri între 20-25 ROn per produs, sau dacă comanzi mai multe produse de la același magazin te va taxa numai o data pentru toate cele comandate.
De asemenea poți arunca om privire aici:
http://www.shopmania.ro/shopping?q=Accesorii++Samsung+Galaxy+S3+mini+
succes