| Kulip a întrebat:

Dece nu se mai deschide telefonul?
Am un Samsung Galaxy S4 Value Edition si am primit actualizarea la android 5.0.1 si ma mancat pe mine sa bag 4.4.2 la loc si acum nu se mai deschide ramane la emblema Samsung si tot clicureste cu alabstru. Ce ma sfatuiti sa fac ca in root nu ma lasa sa intru. Si daca-l duc la garantie raspunde de el daca nu ce motiv sa la zic ca numai merge? Urgent va rog cel mai bun raspuns primeste FUNDA!

4 răspunsuri:
| zeBraJaM a răspuns:

Pai daca tot ai garantie la el..de ce sa nu-l duci laughing. si zii exact motivu' pentru care nu se mai aprinde. e obligat sa ti-l repare sau sa ti-l inlocuiasca. big grin

| BobPiatra a răspuns:

Samsung galaxy S4 nu se inchide fara motiv si ramane asa.Imi pare rau dar este un fals.Asa mi-am luat teapa si eu cu iphone 5 pe olx a mers bine 2 zile si s-a inchis nu nu a mai pornit.

| Kulip explică (pentru BobPiatra):

Daca nu stii nu vorbi eu l-am cumparat dupa Emag si sunt o firma serioasa nu isi permit sa trimita replici sau resigilate deoarece cand l-am primit avea folier peste tot asa ca daca nu stii nu vorbi

| ThCCC a răspuns:

Trebuie sa il resoftezi (sa il faci ca in fabrica) cred ca este din cauza softului.