| AnonimGuy264 a întrebat:

Deci absolut nici o subtritare pe care o aduc peste un film in windows media player/VLC nu e sincronizata. Am incercat si alea in engleza dar la fel, nu e sincronizata. Care este problema ca nu inteleg, le-am numit la fel pe clip si pe subtitare dar degeaba.

2 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

Ori ai setata vreo viteză de redare diferita ori e vremea sa schimbi playerul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Încearcă cu BSPlayer. Eu pe acesta îl folosesc şi subtitrările merg brici la mine.