| Tomy2000 a întrebat:

Deci,am descarcat pe Acer iconia a1 810 android 4.4 kitkat numai ca nu se vede nimik schimbat, doar tastatura arata altfel iar la setari apare ca am tot versiunea 4.2.2,stiti de ce,

2 răspunsuri:
| hp8510p a răspuns:

Cum sa descarci Android? Tu ai descarcat niste prostii de aplicatii de pe Magazin Play! Ti-am mai zis odata:4.2.2 este ultima versiune pe care tableta ta o suporta.Nu poti baga 4.4!

| hp8510p a răspuns:

Intra in setari>despre dispozitiv si dai actualizare software.Iti zice ca ai cele mai recente actualizari