| Codrutz1221 a întrebat:

Deci, am lăsat pc-u pornit si s-a pus pe sleep, după ceva timp s-a stins si pcul, cand am apăsat un buton random de pe tastatura sa il trezesc din sleep pcul pornise, dar monitoarele nu. După ce l-am inchis si l-am deschis monitoarele nu mai pornesc, ce sa fac?

1 răspuns:
| INEEDHELPPLS a răspuns:

Incearca sa apesi pe acelasi buton, asigura-te ca monitoarele sunt conectate corect, daca nu du-te la un expert, ar fi sanse sa ti se fi stricat placa video/monitorul/cv de la pc)