| Wolf_Christian_2002 a întrebat:

Deci, am net de la TELEKOM, router Clicknet, internet este, pe telefon, xbox, pot sta pe net, facebook, youtube, etc, iar pe pc pot sa ma joc gen, cs:go, pot sta pe steam, pe sv de minecraft, skype, etc. Dar nu pot sa intru pe internet pe facebook, google, youtube, etc. Am incercat 3 browsere diferite: Firefox, Chrome si I. Explorer.
Ajutor? sad

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce eroare iti da? Poate e o conexiune prea slaba. ceva extensii handicapate!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sterge cache-ul din browser, istoricul etc, dai cu Ccleaner ca ala face curatenie.Lasa numai Chrome sau opera activat la Turbo.

| CLCQ a răspuns:

Si ce zice fiecare?

| Wolf_Christian_2002 explică (pentru CLCQ):

Chrome incarca ceva timp ~ 30sec - 1 min si zice "This website took too long to respond" (sau asa ceva), Firefox incarca incontinuu fara nici un mesaj de eroare, iar I. Explorer nu mai stiu. Singurul browser care merge este cel in-game de la Steam

| CLCQ a răspuns:

Cel mai probabil ai o setare gresita undeva. Incerca sa dezinstalezi chrome si fox, instaleaza numai unul si incearca din nou.