| bogdanz_5601 a întrebat:

Deci am Notebook Compaq Presario CQ57-372SQ.

Imi apare o eroare. In control panel la devices imi arata cu semnul exclamarii mai multe devicuri de tip "Other device".
Acestea sunt: "Network Controller", "PCI Device", "PCI Simple Communication Controller" si "SM Bus Controller".

Am cautat deja pe hp.com si nu am gasit.

Va rog ajutor!

P. S: Imi da si o eroare: 80072F8F cand incerc sa ii fac update. Am urmat instructiunile de pe microsoft.com, dar tot nu imi merge. (am windows 7)

1 răspuns:
| JustCosmin a răspuns:

Nu ai instalate driverele. Ai intrat pe site-ul HP, dar nu stiu ce anume ai cautat, ca daca te uitai cu atentie, gaseai si driverele: http://h10025.www1.hp.com/......reCategory (sunt pentru Windows 7 pe 32-bit). Gasesti tot acolo si pentru 64-bit.