| Alcx_ZeZe_1993 a întrebat:

Deci am o mare problema am un Vodafone smar 2 - si cand in deschid imi ramane imaginea cu androidul blocata nici in recovery mod nu pot intra si partea ce mai grea este ca driverele la usb nu le am si nu pot sa intru in telefon ..si cand apasa tasta power +volum jos pc mi-l citeste USB device. dau funda pentru cel care ma ajuta

1 răspuns:
| lc13cm3 a răspuns:

Ia-ti Iphone 5 rolling on the floor. E cel mai bun raspuns posibil. laughing