| JustMe_3798 a întrebat:

Deci am o PC video camera. Vreau sa o folosesc la apel video pe Skype, dar nu merge, imi spune sa inchid unele programe care pot folosi camera.Stie cineva cum pot sa fac sa lucreze? Va rog frumos.

3 răspunsuri:
| virusake a răspuns:

A draq treaba. Nu se mai numeste camera web, acum e PC video camera, nu?

In primul rand, instaleaza driverele. Daca aveai o camera veche, scapa de drivele de la cea noua si apoi instaleaza-le pe cele noi.
Driverele le gasesti pe cd-ul cu care a venit "PC video camera".

| JustMe_3798 explică:

Ea este deja instalata cu drivere. Ce programe sa inchid sa lucreze?

| asd_8205 a răspuns:

Reinstaleaza alceva nu poti face