| Dragos_Sasu_1991 a întrebat:

Deci am o problema cu netul.
Netul merge doar pe browse dar de exemplu pe skype si pe jocurile multiplayer (in afara de minecraft) nu merge netul.
Ma poate ajuta cineva sau stiti de la ce este?
Dau funda happy

6 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Ai ceva antivirus cu firewall sau program de control parental care sa iti inchida porturile?

Sau ISP-ul ti-a blocat toate porturile si ti-a lasat deschis doar portul 80

| Dragos_Sasu_1991 explică (pentru Intruder19):

Sti cum pot rezolva?

| Dragos_Sasu_1991 explică (pentru Intruder19):

Sti ce trebuie sa fac?

| Intruder19 a răspuns (pentru Dragos_Sasu_1991):

Cea mai simpla varianta este sa reinstalezi windowsul DAR daca nu imi spui ce antivirus sau daca ai program de control parental instalat nu am cum sa te ajut.

| Dragos_Sasu_1991 explică (pentru Intruder19):

Antivirusul este avira

| RaduTN a răspuns:

Reinstalează windows-ul.Cine știe ce ai făcut tu prin sistemul acela.