| Takeen a întrebat:

Deci,am primit din irlanda un telefon Sony Xperia,l`am bagat la incarcat, si palpaie luminita rosie, si se aprind si cele 3 butoane de jos,si dupa aia se sting,dar telefonul nu se aprinde cand apas pe butonu de lateral,ce e de facut? o fii stricat displayul sau trebuie sa il las mai mult la incarcat? sa imi raspunda doar cei care au experiente, multumesc, funda!

1 răspuns:
| perladunarii a răspuns:

Salut, mergi la un service si vezi exact ce are! Nu are rost sa faci teste inutile care il pot strica mai tare! Daca il tii la incarcat si el nu porneste sigur are ceva!