| Kimura a întrebat:

Deci am problema asta de cam o luna. De cate ori "fortez" netul, mi se reseteaza modemul. De exemplu daca deschid mai multe pagini in browser, daca am mai multe browsere, daca descarc ceva la viteza maxima, daca stau pe skype si joc si ceva online...ma rog ati prins ideea.
Vreo idee?

Răspuns Câştigător
| NeluFerchi a răspuns:

Suni la cei ce iti furnizeaza netul si se vor ocupa ei cumva

1 răspuns:
| Johndoe2023 a răspuns:

Nu duce modemul. ar trebui sa cumperi tu unul mai performant. ca dotarea firmelor de distribuire este la minim