| Fernandoo1312 a întrebat:

Deci am un laser green pointer in stilul unui pix, nu știu cata putere are, prima data când l-am folosit a mers bine, nici o treaba toate bune și frumoase, intensitatea luminei începea sa scadă pana s-a oprit din funcționare. I-am schimbat bateriile și imi apare o lumina roșie foarte slaba, ce sa fac? DAU FUNDA LA RĂSPUNSUL CARE MA AJUTA!

1 răspuns:
| ziftode a răspuns:

Ai schimbat bateriile cu altele tot consumate
sau ai un chinezarie defecta care consuma mult mai mult decat normal