| tnt97 a întrebat:

Deci am un televizor plasma Samsung. Am mufa USB si pot sa ma uit la filme de pe stick. Dar nu imi citeste subtitrarile de la film. Le-am pus pe stick dar nu mi le citeste ce pot sa fac?

Răspuns Câştigător
| zahy a răspuns:

Salut. Decat sa te chinui si poate nici nu reusesti parerea mea e ca cel mai usor e : http://videotutorial.ro/tag/cum-pui-subtitrarea-in-film/
Si sunt multe variante poti incerca pe google cum adaugi subtritare direct in film.

4 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Pai vezi in cartea televizorului ce tip de subtitrari stie, ca de aia e carte!

| horia2012 a răspuns:

Nu toate televizoarele citesc si subtitrari. Cauta pe net TV-ul tau si poate are posibilitatea de update la soft si poate asa se poate remedia problema. Daca nu, cel mai bine, cumpara-ti un mediaplayer si nu o sa mai probleme. Uite unul foarte bun:
http://www.flanco.ro/media-player-e-boda-hd-for-all-450-full-hd.html

| AlexL28 a răspuns:

Nici la al meu nu le citea, dar eu am redenumit subtitrarea exact ca filmul si apoi le-a citit, doar sa lasi extensia la ea, restul numelui fa-l ca la film si poate merge