| DaVà a întrebat:

Deci...am un video in care fac 75 pe metin2 uk si as vrea sa il editez adica sa ii pun calitate, si efecte interesante cam ca la filmuletul asta. Daca se ofera cineva sa-mi explice sau sa mi-l editeze el ii dau funda
Ca in clipul asta daca se poate: http://www.youtube.com/watch?v=9lERrKxnzL0

3 răspunsuri:
| Niklauss a răspuns:

In primul rand ala nu ii metin2 uk si in al doilea rand nu ii videoclipul tau. daca te uiti la comentarii cel care la pus vb in limba aia ciudata cu ceilalti

| Bivolan_Florin_1994 a răspuns:

Da il poti edita cu programul windows movie maker pe care il ai in computer.
Cauti multe imagini sau un clip de intro pe net si le adaugi in movie maker. Dupa ce le-ai adaugat ai acolo mai jos o bara cu timpul.
Pui fiecare poza la minutul respectiv.
Cel mai bine ar fi una dupa alta ca sa para ca un clip (daca vrei sa faci cu imagini).Si il mai poti edita cu programele de la youtube.
Sa pui fundal, muzica de fundal, culori...etc.
Sper ca te-am ajutat.
Funda?

| dumitale a răspuns:

Da...il poti edita.