| ISOtech a întrebat:

Deci am un Vodafone chat 655w si eu dau sa il aprind si se aprinde scrie Vodafone pe display si se stinge.Ce are si ce as putea sa ii fac (in afara de service)

3 răspunsuri:
| NoOne18 a răspuns:

LA noi in oras cand cumparam un aparat electronic(aparat foto etc.) mai intai se testeaza daca nu e stricat.Ai incercat asta?

| ISOtech explică:

E la mna a2a...si pe mine ma int ce sa ii fac nu ce trebuia...

| DodyyBosss a răspuns:

Nu te ai gandit ca poate s-a defectat sau nu mai are baterie? du-l la magazinul de unde l-ai cumparat si reproseaza-i problema ta!