| D1eSeL a întrebat:

Deci am vazut la unele persoane ca baga o stare de genu : "X-ulescu se simte 'emoticon' plictisita/ fericita/ nervoasa/ manioasa/ etc". Si mai nou " 'carte' reading 'numele cartii' sau "listening".

Cum se face? Primu care imi zice are FUNDA!

2 răspunsuri:
| DJohnny a răspuns:

Deci, in primul rand facebook-ul tau trebuie dat in engleza, nu in romana. Daca ai facut asta, cand postezi ceva o sa iti apara la casuta de postare : adauga persoane, adauga poza, adauga locuri si inca un smile, dai click pe el si o sa-ti apara acolo feeling, drinking, etc daca nu e ce vrei tu sa fie scrii tu si in dreapta verdului iti apare o sagetuta spre stanga, apesi pe ea si iti apare si ce ( ex : feeling > nervous ).
Sper ca te-am ajutat big grin

| GabrielaS13 a răspuns:

Si eu caut asta de mult timp.