| KirigayaKirito a întrebat:

Deci,atunci cand intru pe Anime Kage,si dau pe un serial, cand e pe canalul/serverul "Triululiu" pur si simplu videoclipul se muta in dreapta, si nu se vede complet,in celalta parte se vede negru, si doar trei sfert din videoclip. -_-
Zau asa..."PeTeava" e restrictionat.
E problema de la server sau de la laptop-ul meu?
Si fratelui meu i se intampla acelasi lucru, dar nu vad nici un comentariu la serial gen "De ce nu functioneaza videoclip-ul bla bla "
Deci?

2 răspunsuri:
| Lary75lore a răspuns:

Nu este asta, acel site este pentru mobil caci si mie mi se intampla.

| Buriash_Vasilik_1995 a răspuns:

Si mie mi se intampla, problema cred ca este de la site-ul lor.