| Maria_Luciana_1999 a întrebat:

Deci,azi am mers in eMAG pentru a-mi cumpara noul telefon wink blaze..si era la reducere(5 milioane) nu-l aveau in stock si doar in depozit,asa ca am vorbit cu unu' din angajati si mi-l aduce maine,problema e urmatoarea, acum cand am intrat pe site vad ca e 6 milioane. emoticon frown

Răspuns Câştigător
| halogen001 a răspuns:

Daca nu ti-l da cu 5 nu il mai lua. Daca nu ai comanda facuta in scris pentru 5, acum sigur ca va cere 6. Vor mai fi telefoane, nu ai de ce sa te grabesti. http://www.emag.ro/......DDJZMYBBM/

Bateria e de capacitate mica 1750mAh deci va trebui incarcat des, firma mai putin cunoscuta :) deci nu imi inspira prea multa incredere, camera e posibil sa fie mai inferioara, cu imagini cu tenta albastra, intunecate si mai neclare.

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Trebuia sa faci comanda online si rezolvai problema.

| EnvyU a răspuns:

Uahahah, pai si aluia nu i-ai zis si tu "auzi da e la 5 milioane, da? ca uite e la reducere, sa nu maresti pretu ca te mananc cu fulgi cu tot"? laughing Ai putea incerca sa te duci poate dai tot de angajatu ala si ii spui ca ai venit ieri sa iei cand era 5 milioane si ca e vina lor ca nu il aveau in stoc. laughing daca nu ai tupeu, atunci nu stiu, take care. Gasesti telefoane shmek la second hand. Eu mi-am luat un xperia z1 compact la 5 milioane. Are camera 20.7, quad core la 2200mhz, 2 giga ram, 16 giga storage, is miezu rau laughing